ŞİRKETİMİZİN “SAAT ÜCRETLİ (MAVİ YAKA) ÇALIŞAN ADAY HAVUZU” YAZILI SINAVINA GİRECEK ADAYLAR İLE İLGİLİ DUYURU
15.04.2024

ŞİRKETİMİZİN "SAAT ÜCRETLİ (MAVİ YAKA) ÇALIŞAN ADAY HAVUZU" YAZILI SINAVINA GİRECEK ADAYLAR İLE İLGİLİ DUYURU

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden, Makine Teknolojileri Operatörü, Elektrik/Elektronik Bakım Çalışanı, Kimya Prosesleri Operatörü, Çelik ve Pirinç Üretim Çalışanı ve Tesis Bakım Çalışanı ilanlarımıza başvuru yapan Saat Ücretli (Mavi Yaka) adaylara aşağıda belirtilen yer, tarih ve saatlerde yazılı sınav yapılacaktır.

 

Grup Adı

Sınav Yeri

Sınav tarihi ve Saati

Makine Teknolojileri Operatörü

(Makine Teknisyeni)

-Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi

-Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi F Blok

-Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi

20.04.2024 Cumartesi

 

10.00-11.20

Elektrik-Elektronik Bakım Çalışanı (Elektrik-Elektronik Teknisyeni)

-Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi

-Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi F Blok

-Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi

20.04.2024 Cumartesi

 

13.00-14.20

Tesis Bakım Çalışanı (Tesisat Teknoloji ve İklimlendirme Teknisyeni)

-Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi

-Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi F Blok

 

 

 

20.04.2024 Cumartesi

 

15.30-16.50

Kimya Prosesleri Operatörü (Kimya Proses Teknisyeni)

 

Çelik ve Pirinç Üretim Çalışanı (Metal Teknoloji Teknisyeni)

 

 

Yazılı Sınava Giriş Belgesi Alınması Hakkında

Yazılı sınava ait sınav giriş belgeleri çıktısına aday İşlemleri Sisteminden (https://basvuru.gazi.edu.tr) giriş yapılarak ulaşılabilir. Aday İşlemleri Sisteminde kaydı bulunmayan adaylar "Sisteme kayıt olmak istiyorum" bağlantısı ile 4 adımda bilgilerini doldurarak kayıtlarını gerçekleştirebileceklerdir. Kayıt esnasında T.C. Kimlik No, Doğum Tarihi, Parola, E-Posta ve Cep Telefonu bilgileriniz istenecektir. Kaydını tamamlayan adaylar başka bir işlem yapmalarına gerek kalmadan sisteme giriş yaparak "Sınav Giriş Belgesi" menüsünden belgelerini, 15 Nisan 2024 tarihi itibarıyla çıktı alabileceklerdir.

Sınav giriş belgenizi alırken sınavda uygulanacak kurallar ile ilgili yayımlanan “Bilgilendirme Metni” ni okumanızı ve oluşabilecek trafik yoğunluğu gibi etkenleri hesaba katarak sınav zamanından yarım saat önce sınava gireceğiniz binanın önünde hazır bulunmanızı önemle rica ederiz.

Sınav günü her oturum için sınav başlama saatinden sonra (1.Oturum: 10.00, 2. Oturum: 13.00, 3. Oturum: 15.30) sonra hiçbir aday sınav binasına alınmayacaktır.

Adaylar yazılı sınava;

a) Sınava Giriş Belgesi ve

b) Fotoğraflı Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı, fotoğraflı ve TC Kimlik Numaralı Türkiye Cumhuriyeti Nüfus Cüzdanı, TC Kimlik Numaralı Sürücü Belgesi, fotoğraflı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Kimlik Kartı, fotoğraflı Pembe/Mavi kart (Türk vatandaşlığından izin ile ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçıları), fotoğraflı ve geçerlilik süresi devam eden pasaport, fotoğraflı Geçici Kimlik Belgesinden (T.C. Kimlik Kartı edinme sürecinde, İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Nüfus Müdürlüklerinden aldıkları ve yeni kimlik kartları teslim alınıncaya kadar geçerli olan fotoğraflı, imzalı, mühürlü barkodlu/karekodlu belge) biri ile girebileceklerdir.         

İstenen (a) ve (b) belgeleri yanında olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.

Ayrıca, adayların başvuru şartlarını taşımadıkları veya evraklarının eksik/yanlış olduğu tespit edildiğinde, işe alım sürecinin hangi aşamasında olursa olsun adaylıkları sona erdirilecektir.

Yazılı sınavda başarılar dileriz.